DOPRAVA A PLATBA

 

ZPŮSOB DOPRAVY

Zboží z nabídky máme 99,9% skladem a nejpozději je odesíláme 1-2 pracovních dnů od přijetí platby či obdržení objednávky (ale zdaleka nejčastěji stíháme zboží odeslat týž den, kdy nám přijde platba). Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží má zjištěnou vadu apod.), neprodleně Vás o tom informujeme.

O odeslání zboží Vás vždy informujeme e-mailem. U většiny nabízených způsobů dopravy bude zboží doručeno 2-3dny od obdržení platby(platí pro ČR). Více najdete v podrobném rozpisu níže.


Nakupte nad 1600 Kč a náklady na dopravu po České republice i Slovensku máte ZDARMA!


 

 

PO ČESKÉ REPUBLICE: 

 

Česká pošta - Doporučené psaní

Pošta neavizuje dodání zásilky. Doručení obvykle následující pracovní den po podání.

Zásilku vám doručí balíková služba, případně si ji později vyzvednete na své pobočce České pošty. Zásilka je na poště uložena pouze 15 dní.
 

  • při platbě předem na účet: 60 Kč
  • při platbě dobírkou: 110 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

Dodání zásilky dopravce avizuje emailem a SMS. Doručení do následujícího dne od podání.

Zásilku vám doručí balíková služba. Pokud Vám doba doručení nevyhovuje, můžete se s přepravcem domluvit na změně doručovací doby či si zásilku vyzvednete na své pobočce České pošty. Zásilka je na poště uložena 7 dní (lze prodloužit na 15).

  • při platbě předem na účet: 125 Kč
  • při platbě dobírkou: 175 Kč

 

Zásilková služba GLS

Dodání zásilky dopravce avizuje emailem a SMS. Doručení do následujícího dne od podání.

Pokud zvolíte doručení prostřednictvím GLS, vyplňte prosím doručovací adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. Pokud si necháváte zásilku doručit do zaměstnání, kromě Vašeho jména a adresy prosím vyplňte také název firmy.
.

  • při platbě předem na účet: 100 Kč
  • při platbě dobírkou: 150 Kč

 

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze po předhozí domluvě. Při osobním odběru u nás neplatíte žádné poštovné ani balné. Zboží musí být uhrazeno předem bankovním převodem na náš účet.

POZOR!

Není možné platit hotově při osobním odběru!!

 

 

 

PO SLOVENSKÉ REPUBLICE:


Zásilková služba GLS

Pokud zvolíte doručení prostřednictvím GLS, vyplňte prosím doručovací adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00. Pokud si necháváte zásilku doručit do zaměstnání, kromě Vašeho jména a adresy prosím vyplňte také název firmy. Balík je doručen 3.-4. pracovní den od podání zásilky.

  • při platbě předem na účet: 159 Kč
  • při platbě na dobírku: 219

 

 

 

Způsoby platby

V našem e-shopu u Plácačky můžete platit bankovním převodem nebo dobírkou při převzetí zboží.

Dobírkou při doručení

Poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku. Za zásilky dodané Českou poštou je možno zaplatit dobírku při doručení pouze v hotovosti. Při vyzvednutí zásilky na poště je možné platit i platební kartou.

 

Bankovním převodem

Pro platbu z ČR:

Číslo našeho účtu pro platby v CZK je 2700203879/2010, vedený u Fio banka, a.s.. Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

Pro platbu ze SR:

Číslo našeho účtu pro platby v EUR je 2800442180/2010, vedený u Fio banka, a.s.., IBAN: CZ4320100000002800442180. Variabilní symbol odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

Není možné platit hotově při osobním odběru!!